Мир на планеті Земля ( малюнки для воїнів)

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання хобі-гуртка. Ми з величезною любов'ю малювали для наших воїнів. В понеділок волонтери нашого мікрорайону разом з випічкою, яку вони готують власноруч передадуть ці малюнки нашим пораненим захисникам у військовий госпіталь.Працювали старанно...кожен відчував велику повагу до наших воїнів. Під час роботи над малюнками ми з дітьми розмовляли про війну і кожен  з нас  старався гарно малювати,щоб малюночки сподобались воїнам. А ще наспівували пісню " Ой у лузі червона калина". Слава Україні!!! Героям слава!!!  

Великодня тарілочка (майстер-клас)


Наближається чудове християнське свято - Великдень. До нього готуються дорослі та діти.
Сьогодні з нашими найактивнішими читачками ми провели майстер-клас " Великодня тарілочка"
Хоч погодні умови не зовсім сприяли проведенню.
Але в нас біля бібліотеки є затишний чарівний дворик. І там ми з радістю працювали над виготовленням з паперопластики цілоі тарілочки з великодніми яєчками!
Яйце – давній символ, який існував ще задовго до християнства. Якщо вірити міфам, то весь світ народився з яйця. Окрім того, яйце – це символ сонця, родючості та життя.


Нашу тарілочку ми виготовляли з яскравого кольорового паперу та картону. Адже великодні крашанки символізують сонце та радісне життя!


Тарілочку кожен виготовив на свій смак!


А для тих, хто хоче детальніше дізнатися про історію свята рекомендуємо ряд цікавих публікацій. Ми підготували відкритий перегляд літератури " Великдень в
 кольорах і фарбах!
Щиро вітаємо всіх  читачів з прийдешніми святами!


 

Коментарі