Мир на планеті Земля ( малюнки для воїнів)

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання хобі-гуртка. Ми з величезною любов'ю малювали для наших воїнів. В понеділок волонтери нашого мікрорайону разом з випічкою, яку вони готують власноруч передадуть ці малюнки нашим пораненим захисникам у військовий госпіталь.Працювали старанно...кожен відчував велику повагу до наших воїнів. Під час роботи над малюнками ми з дітьми розмовляли про війну і кожен  з нас  старався гарно малювати,щоб малюночки сподобались воїнам. А ще наспівували пісню " Ой у лузі червона калина". Слава Україні!!! Героям слава!!!  

Поетичне мереживо Вінниці.Олег Крушельницький.

 


Шановні наші користувачі!
Ми  продовжуємо дивувати  та знайомити вас з неймовірними талантами Вінниці. Це люди з відкритим серцем та щирою душею. Це наші поети та поетки.
Сьогодні знову цікаве знайомство. Поет - Олег Крушельницький. З Олегом познайомилась на літературному вечорі до Дня Тетяни. Там прослухала його ліричний вірш, який вразив душевністю та щирістю. А далі - фейсбук! Кожен новий твір поета захоплював та вражав. 
Величезна сила слова та талант цієї людини ! Коли читаєш вірші про страшне сьогодення, здається що це крик душі кожного українця!
Про автора знаю небагато...Пише вірші всього 3 роки. Виданих збірок пока (нажаль) немає.
Активно бере участь в літературних вечорах та зустрічах! І сьогодні люб'язно погодився стати учасником нашого проекту. Для вас автор читає ряд віршів. На мою думку вони неперевершені!


Коментарі