Мир на планеті Земля ( малюнки для воїнів)

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання хобі-гуртка. Ми з величезною любов'ю малювали для наших воїнів. В понеділок волонтери нашого мікрорайону разом з випічкою, яку вони готують власноруч передадуть ці малюнки нашим пораненим захисникам у військовий госпіталь.Працювали старанно...кожен відчував велику повагу до наших воїнів. Під час роботи над малюнками ми з дітьми розмовляли про війну і кожен  з нас  старався гарно малювати,щоб малюночки сподобались воїнам. А ще наспівували пісню " Ой у лузі червона калина". Слава Україні!!! Героям слава!!!  

Ці книги прочитала сім'я Сітніцьких (до Міжнародного Дня сім'ї)


15 травня - міжнародний День сім'ї. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.
Читання книг є гарною традиціє в сім'ї Сітніцьких. Мама Ірина, батько Олександр, донька Юлія і навіть маленький синочок Ромчик є частими гостями нашої бібліотеки. Читання книг є улюбленим заняттям для членів цієї родини.Цікаві змістовні твори сприяють як самоосвіті, так і навчальному процесу. Ми навіть виставку підготували з прочитаних книг Сітніцьких.
Хочеться щиро подякувати цим людям за активну участь в житті нашої бібліотеки.!

Особливо активною є Юля. Вона і в школі добре навчається, і заходів наших не пропускає. Та ще й няньчиться з молодшим братиком!
З виставкою прочитаних цією сім'єю книг вже ознайомилось багато наших читачів. Деякі з них теж захотіли записати до бібліотеки членів своєї родини! Адже сімейне читання зміцнює стосунки в родині та сприяє розвитку спільних інтересів. 
Ми щиро вітаємо родину Сітніцьтких і всіх наших читачів  з Днем сім'ї! 
Читайте і будете успішними!!! 

 

Коментарі