Мир на планеті Земля ( малюнки для воїнів)

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання хобі-гуртка. Ми з величезною любов'ю малювали для наших воїнів. В понеділок волонтери нашого мікрорайону разом з випічкою, яку вони готують власноруч передадуть ці малюнки нашим пораненим захисникам у військовий госпіталь.Працювали старанно...кожен відчував велику повагу до наших воїнів. Під час роботи над малюнками ми з дітьми розмовляли про війну і кожен  з нас  старався гарно малювати,щоб малюночки сподобались воїнам. А ще наспівували пісню " Ой у лузі червона калина". Слава Україні!!! Героям слава!!!  

Голуб миру ( майстер-клас)


В час , коли в країні йде війна діти і дорослі прагнуть тільки миру. 
Голуб завжди був символом миру на землі. І сьогодні на території нашої бібліотеки ми провели майстер-клас з паперопластики " Голуб миру"
Голуба діти створювали в жовто - блакитних кольорах. Адже це кольори нашого прапора!Тепле весняне сонечко та гарна погода сприяли роботі. Бібліотекар Сотниченко Оксана Іванівна підготувала дітям шаблони та матеріали для виготовлення голуба.Деякі діти виготовили навіть по 2 вироби, щоб подарувати їх своїм братикам та сестричкам.Діти виготовили голуба миру з надією на світле майбутнє. !
 

Коментарі