Веселі яблучка

Для наших юних читачів кожна п'ятниця - це свято . Адже в цей день в читальній залі бібліотеки відбувається засідання хобі-гуртка! Сьогодні ми виготовляли веселі яблучка. Працювали всі старанно. Навіть допомагали один одному. Колективна робота завжди згуртовує. Діти подружилися . Але кожне виготовлене яблучко відображало настрій дитини.  Фотографувалися з радістю! Адже чудово виконали роботу. Всі молодці! Щиро дякую за гарно проведений час. З вами весело! До нових цікавих зустрічей!  

Територія щасливого дитинства!


Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу. 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - одне из найбільш "дитячих" свят у світі. До цього свята ми підготували презентацію книжкової виставки "Територія щасливого дитинства!". Виставка універсального напрямку. Тут зібрано матеріали для дітей і їхніх батьків.
Цікаві рекомендації по вихованню дітей та правильний вихід зі складних життєвих ситуацій. Розповіді про організацію дитячого дозвілля та робота дітей в гуртках творчості.
Відвідавши виставку , матусі з дітьми зацікавилися цією літературою.
А ще наша виставка приваблює цікавими іграшками. Це герої дитячих книг. Вони, ніби виходять зі сторінок книги, щоб розповісти дітям свою історію.


Виставка діє, щиро запрошуємо відвідати бібліотеку та познайомитись з цікавим матеріалом. Вітаємо з Міжнародним Днем захисту дітей!

Коментарі