Веселі яблучка

Для наших юних читачів кожна п'ятниця - це свято . Адже в цей день в читальній залі бібліотеки відбувається засідання хобі-гуртка! Сьогодні ми виготовляли веселі яблучка. Працювали всі старанно. Навіть допомагали один одному. Колективна робота завжди згуртовує. Діти подружилися . Але кожне виготовлене яблучко відображало настрій дитини.  Фотографувалися з радістю! Адже чудово виконали роботу. Всі молодці! Щиро дякую за гарно проведений час. З вами весело! До нових цікавих зустрічей!  

Розвивай свої таланти

 


Усі батьки хочуть для своєї дитини найкращого. Щоб вона змогла знайти власне покликання, розвинути таланти та стати по-справжньому успішною. Діти, у свою чергу, прагнуть порадувати маму й тата, тому вони можуть довго займатися абсолютно нецікавою для них справою. Таке замкнуте коло залишає мало можливостей для розвитку таланту й інтересів.

Знайти справжнє покликання малюка досить легко. Вам не потрібно проходити дорогі тести, щоб зрозуміти, які заняття захоплюють вашу дитину настільки, що вона займається ними без нагадування. Просто поспостерігайте за нею деякий час.

Коментарі