Веселі яблучка

Для наших юних читачів кожна п'ятниця - це свято . Адже в цей день в читальній залі бібліотеки відбувається засідання хобі-гуртка! Сьогодні ми виготовляли веселі яблучка. Працювали всі старанно. Навіть допомагали один одному. Колективна робота завжди згуртовує. Діти подружилися . Але кожне виготовлене яблучко відображало настрій дитини.  Фотографувалися з радістю! Адже чудово виконали роботу. Всі молодці! Щиро дякую за гарно проведений час. З вами весело! До нових цікавих зустрічей!  

Знайомтесмь - Лариса Люблінська!

 

Шановні слухачі! Сьогодні продовжуємо наш проект " Поетичне мереживо Вінниці" і знайомимо вас з чудовою вінницькою поетесою Ларисою Люблінською. А розповіддає про себе і свою творчість вона сама:

"Я - Лариса Люблінська. Народилася в селі Слобода - Шлишковецька на Вінниччині. Тут зараз і проживаю. Викладаю українську мову та літературу в місцевій школі. Світ поетичних образів манив мене з дитинства. Почала писати вірші, навчаючись в інституті. До написаного ставлюся дуже вимогливо. Вважаю, що кожному почуттю, кожній емоції має відповідати лише одне слово. Іноді шукаю того слова дуже довго. Вірші будять мене ночами і не хочуть відпускати. Хотілося б почути відгуки професіоналів про мою творчість."

Хочу додати ще декілька слів.
 Прекрасна збірка  "Бузкове щастя" вразила чарівністю поетичного слова. До вашої уваги один із віршів збірки.

Коментарі