Веселі яблучка

Для наших юних читачів кожна п'ятниця - це свято . Адже в цей день в читальній залі бібліотеки відбувається засідання хобі-гуртка! Сьогодні ми виготовляли веселі яблучка. Працювали всі старанно. Навіть допомагали один одному. Колективна робота завжди згуртовує. Діти подружилися . Але кожне виготовлене яблучко відображало настрій дитини.  Фотографувалися з радістю! Адже чудово виконали роботу. Всі молодці! Щиро дякую за гарно проведений час. З вами весело! До нових цікавих зустрічей!  

Флора і фауна України


Немає кращої землі, як наша Україна, наш рідний край. На жаль, все менше залишається таких прекрасних краєвидів. На сьогодні ми маємо велику кількість свідчень про те, що людина не є бережливим господарем. З її вини катастрофічно зменшується кількість рослин, тварин, а окремі види загалом зникають назавжди.

Птахи і звірі, квіти й дерева благають до людини: збережи, де стоїш, де живеш, на відстані погляду та голосу, хоч би на віддалі простягнутої руки! І твій особистий активний простір, помножений на мільйони, стане охоронним простором Вітчизни, помножений на мільярди – охоронним простором світу
 Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулась презентація книжкової виставки "Флора і фауна України"

На виставці презентовавно матеріали про рослинний і тваринний  світ України, про красу рідного краю та його збереження. Книги та журнали з ясравими малюнками тваринок та рослинок не залишили байдужими наших відвідувачів. Діти з радістю їх переглядали та перечитували. А ми з радістю розповіли їм, як любити навколишній світ.
Всіх, кого цікавить ця тема запрошуємо до нашої книгозбірні!
Коментарі