Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Могутній акорд держави

Напередодні великого державного свята Дня Конституції  України ми провели вікторину з правознавства " Могутній акорд держави".


Для того щоб діти краще відповідали на питання вікторини ми підготували відкритий перегляд на правову тематику і запропонували ознайомитися з ним. Всім було цікаво дізнатися, наприклад, з якого віку людину в Україні можна притягти до кримінальної відповідальності та як називається головний міжнародний документ із захисту прав дитини.


Виявляється, наші діти багато знають і багато читають. На запитання правової вікторини відповідали активно та розсудливо. На запитання "З чого, згідно українського законодавства, складається ім'я людини?" всі відповіли правильно (це прізвище, ім'я та по батькові). А ще цікаво було всім дізнатися, як було по батькові Буратіно? Подумавши, ми вирішили, що він був Карлович.
Ось такі цікаві вікторини допомагають дітям в ігровій формі отримати корисну інформацію. Всім дякуємо за активність! До нових зустрічей! 
Щиро вітаємо з прийдешнім Днем Конституції України!

  
 

Коментарі