Мій рідний край - це Вінниця моя!

Як не любити своє місто? Свою прекрасну Вінницю! Її історію, її вулиці, її талановитих людей! Все сповнене радістю та надією в світле майбутнє. Сьогодні ми презентуємо розгорнуту книжкову виставку " Мій рідний край - це Вінниця моя!" Виставка містить книги про історію нашого міста, подаровані книги з автографами наших вінницьких поетів - друзів бібліотеки та книги  письменників і поетів сучасної Вінниці. З цікавістю наші читачі ознайомились з матеріалами виставки. Ми люб'язно розповіли їм про книги з автографами та цікаву літературу про історію міста. Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки. Адже ми - вінничани! І,  мабуть, кожному цікаво знати про свій рідний край!  

Могутній акорд держави

Напередодні великого державного свята Дня Конституції  України ми провели вікторину з правознавства " Могутній акорд держави".


Для того щоб діти краще відповідали на питання вікторини ми підготували відкритий перегляд на правову тематику і запропонували ознайомитися з ним. Всім було цікаво дізнатися, наприклад, з якого віку людину в Україні можна притягти до кримінальної відповідальності та як називається головний міжнародний документ із захисту прав дитини.


Виявляється, наші діти багато знають і багато читають. На запитання правової вікторини відповідали активно та розсудливо. На запитання "З чого, згідно українського законодавства, складається ім'я людини?" всі відповіли правильно (це прізвище, ім'я та по батькові). А ще цікаво було всім дізнатися, як було по батькові Буратіно? Подумавши, ми вирішили, що він був Карлович.
Ось такі цікаві вікторини допомагають дітям в ігровій формі отримати корисну інформацію. Всім дякуємо за активність! До нових зустрічей! 
Щиро вітаємо з прийдешнім Днем Конституції України!

  
 

Коментарі