Мій рідний край - це Вінниця моя!

Як не любити своє місто? Свою прекрасну Вінницю! Її історію, її вулиці, її талановитих людей! Все сповнене радістю та надією в світле майбутнє. Сьогодні ми презентуємо розгорнуту книжкову виставку " Мій рідний край - це Вінниця моя!" Виставка містить книги про історію нашого міста, подаровані книги з автографами наших вінницьких поетів - друзів бібліотеки та книги  письменників і поетів сучасної Вінниці. З цікавістю наші читачі ознайомились з матеріалами виставки. Ми люб'язно розповіли їм про книги з автографами та цікаву літературу про історію міста. Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки. Адже ми - вінничани! І,  мабуть, кожному цікаво знати про свій рідний край!  

Тобі, майбутній абітурієнт!

 Професія – це основний рід занять, трудової діяльності.
Іноді професією називають групу людей, зайнятих даним видом роботи. Ці люди працюють в різних куточках країни на різних підприємствах в різних установах, і, звичайно, не всі знають один одного в обличчя. Але їх об’єднує одна справа. Люди однієї професії мають схожі інтереси, знання, навички, спосіб життя.
Професій на землі безліч. В даний час налічується понад 8 тисяч професій, і цей перелік постійно поповнюється. Швидше за все, про їх більшості ви і не чули, а про багатьох маєте лише уявлення.
Деякі професії зникають, а деякі з’являються. Зовсім недавно з’явилися такі професії:

1. Веб дизайнер
2. Програміст
3. Блоггер
4. Тренд-вотчер
5. Ком’юніті-менеджер
6. Консультант по стилю
7. Нано-медик

Коментарі