Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Геній авантюрного роману

Сьогодні у нашій бібліотеці-філії №14 відбулась презентація літературного портрету "Геній авантюрного роману"( до 220-річчя від дня народження О. Дюма). Допомогла у розкритті -  одноіменна виставка книг автора.


Розповідали про цікаві факти з життя Олександра Дюма та його творчість, яка налічує більше 500 робіт на найрізноманітніші теми.

Дорослі згадували, які книги О.Дюма прочитали, а діти з цікавістю слухали про літературні надбання французького письменника.
Дякуємо всім, хто прийшов послухати про цього видатного класика світової літератури. До нових цікавих зустрічей! 

Коментарі