Я - бібліотекар!

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулась ділова гра для юних читачів " Я - бібліотекар". В цій грі погодились взяти участь наші найактивніші читачі Аліса та Дмитро. Бібліотекар Юлія Вікторівна розповіла дітям про тонкощі бібліотечної роботи, розказала, як правильно записати читача в бібліотеку, як вибрати потрібну книжечку, адже кожна з них має свою адресу! А ще діти дізналися про цікаві книжкові виставки в бібліотеці та роботу хобі-гуртка, і про те, що в бібліотеці є цікаві іграшки та ігри для розвитку.  Наші юні користувачі поділили між собою ролі: Аліса вибрала роль бібліотекаря, а Діма роль читача! Аліса мріє про цю професію, тому дуже швидко стала "бібліотекарем"! Вона  заповнила формуляр Дмитра та допомогла вибрати  цікаву книгу! А ще правильно записала книгу в формуляр! Розповіла про цікаві ігри в бібліотеці і навіть розказала про музей Коцюбинського в Вінниці! Отака в нас Аліса - майбутній бібліотекар! .  

З Днем народження, рідна державо!

 

З Днем Незалежності України! Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаємо відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання вам, вашим родинам і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах!
Бібліотекарі філії №14 підготували для вас невеликий відеозвіт до свята .
Навіть під час війни ми маємо виконувати ту роботу, яку найбільше вміємо і знаємо!
Наша робота - це робота з людьми. Дорослими та дітьми. Допомога військовим, малюнки в шпиталі та на фронт, робота з переселенцями, робота гуртків та клубів з метою поліпшення психологічного стану наших користувачів!
Працюємо, робимо цікаві зустрічі, слухаємо поезію та музику, разом ідемо до Перемоги!


СлаваУкраїні! Слава нашим воїнам захисникам!

Коментарі