Я - бібліотекар!

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулась ділова гра для юних читачів " Я - бібліотекар". В цій грі погодились взяти участь наші найактивніші читачі Аліса та Дмитро. Бібліотекар Юлія Вікторівна розповіла дітям про тонкощі бібліотечної роботи, розказала, як правильно записати читача в бібліотеку, як вибрати потрібну книжечку, адже кожна з них має свою адресу! А ще діти дізналися про цікаві книжкові виставки в бібліотеці та роботу хобі-гуртка, і про те, що в бібліотеці є цікаві іграшки та ігри для розвитку.  Наші юні користувачі поділили між собою ролі: Аліса вибрала роль бібліотекаря, а Діма роль читача! Аліса мріє про цю професію, тому дуже швидко стала "бібліотекарем"! Вона  заповнила формуляр Дмитра та допомогла вибрати  цікаву книгу! А ще правильно записала книгу в формуляр! Розповіла про цікаві ігри в бібліотеці і навіть розказала про музей Коцюбинського в Вінниці! Отака в нас Аліса - майбутній бібліотекар! .  

Осінні акварелі

Коли прохолодні осінні дні змінюють жарке посушливе літо, то багато зітхають з полегшенням. У перші календарні дні вересня зміна сезону ще мало помітна. На самому початку осені балує теплом бабине літо. У денний час теплі промені сонця зігрівають по-літньому. Але вже зовсім скоро вечора і ночі стануть прохолодними. А ясна погода зміниться дощовою.

Слідом за бабиним літом починається золота осінь. У природі відбуваються чудові зміни. Чарівна осінь розмальовує рослини соковитими фарбами. Дерева переодягаються в яскраві вбрання. Кожен листок забарвлюється в різний час. Різноманітність відтінків формується під впливом погодних умов. При сонячній погоді переважають яскраві кольори. Дощова погода розмальовує листя в коричневі і тьмяні фарби. Червонуваті відтінки формують листя під впливом холоду.

В перший день початку осені ми організували презентацію книжкової виставки " Осінні акварелі"

Тут зібрано друкований матеріал на осінню тематику.

Можна ознайомитися з цікавими  фотоматеріалами про осінь,художніми творами на осінню тематику, та журнальними матеріалами про щедрі дари осені.


Щиро запрошуємо користувачів бібліотеки ознайомитись з матеріалами виставки.
Тут ви знайдете для себе книги та журнали, які допоможуть подолати осінній сум. 
Теплої всім осені і світлих думок думок!


 

Коментарі