Я - бібліотекар!

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулась ділова гра для юних читачів " Я - бібліотекар". В цій грі погодились взяти участь наші найактивніші читачі Аліса та Дмитро. Бібліотекар Юлія Вікторівна розповіла дітям про тонкощі бібліотечної роботи, розказала, як правильно записати читача в бібліотеку, як вибрати потрібну книжечку, адже кожна з них має свою адресу! А ще діти дізналися про цікаві книжкові виставки в бібліотеці та роботу хобі-гуртка, і про те, що в бібліотеці є цікаві іграшки та ігри для розвитку.  Наші юні користувачі поділили між собою ролі: Аліса вибрала роль бібліотекаря, а Діма роль читача! Аліса мріє про цю професію, тому дуже швидко стала "бібліотекарем"! Вона  заповнила формуляр Дмитра та допомогла вибрати  цікаву книгу! А ще правильно записала книгу в формуляр! Розповіла про цікаві ігри в бібліотеці і навіть розказала про музей Коцюбинського в Вінниці! Отака в нас Аліса - майбутній бібліотекар! .  

Вінниця сьогодні,завтра і завжди!

Сьогодні, в рамках клубу " Чарівні панянки",  відбулася надзвичайно цікава зустріч з неймовірно талановитою людиною, кандидатом історичних наук, заступником директора Музею Вінниці з виставкової роботи Євгенієм  Сафар'янсом.
Не так давно,на минулих вихідних ми святкували День нашого міста. Сьогодні ми продовжуємо дізнаватися цікаві факти про Вінницю.Розповідь пана Євгена про минуле та сьогодення Вінниці, про історію виникнення хутора Шевченко  була дуже цікавою. Це була не просто розповідь, а спілкування з жителями хутора, які висловлювали  думки  та доповнення фактами з свого життя. 

Ми не просто слухали, але і  ставили запитання нашому історику. 
 Було дуже цікаво дізнатися багато нових фактів про наше рідне місто.


Це були приємні хвилини...За традицією нашого клубу ми продовжили нашу зустріч за чаюванням.
Тут ми обговорювали проблеми, які хвилюють сьогодні кожного. Розповідали про свої досягнення та успіхи і активно планували наші подальші зустрічі.
Наш гість теж не відмовився з нами почаювати і з задоволенням спілкувався з нами.

Подякою від дирекції була нагороджена наша найактивніша панянка Орачевська Ніна Дмитрівна.

І , як завжди, ніхто не хотів розходитися. Хотілося спілкування. 
Дізнатися ще більше цікавого і корисного.
Ми щиро вдячні Євгенію Сафар'янсу за неймовірно цікаву зустріч.


З нетерпінням чекаємо слідуючого засідання...
 

Коментарі