Я - бібліотекар!

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулась ділова гра для юних читачів " Я - бібліотекар". В цій грі погодились взяти участь наші найактивніші читачі Аліса та Дмитро. Бібліотекар Юлія Вікторівна розповіла дітям про тонкощі бібліотечної роботи, розказала, як правильно записати читача в бібліотеку, як вибрати потрібну книжечку, адже кожна з них має свою адресу! А ще діти дізналися про цікаві книжкові виставки в бібліотеці та роботу хобі-гуртка, і про те, що в бібліотеці є цікаві іграшки та ігри для розвитку.  Наші юні користувачі поділили між собою ролі: Аліса вибрала роль бібліотекаря, а Діма роль читача! Аліса мріє про цю професію, тому дуже швидко стала "бібліотекарем"! Вона  заповнила формуляр Дмитра та допомогла вибрати  цікаву книгу! А ще правильно записала книгу в формуляр! Розповіла про цікаві ігри в бібліотеці і навіть розказала про музей Коцюбинського в Вінниці! Отака в нас Аліса - майбутній бібліотекар! .  

Чарівний світ поезії Наталії Химич

 

Сьогодні до нашої бібліотеки-філії завітала чарівна жінка, поетеса, вінничанка,  давній друг бібліотеки Наталія Химич.
Ми організували пряму трансляцію нашої зустрічі на фейсбук-сторінці бібліотеки №14.
Багато людей долучилися до нашого ефіру.
Наталію Химич люблять і цінують прихильники її поетичного слова. Тому багато людей з задоволенням дивились і слухали її вірші та розповідь.

Після прямого ефіру ми ще довго спілкувалися з нашою улюбленою поетесою. Її позитивний настрій та доброта добавили нам гарних  емоцій. На згадку про зустріч пані Наталія подарувала нам збірку своїх віршів " Душа вплелася між рядками".
Ми з задоволенням поспілкувалися з поетесою та запросили її на слідуюче засідання жіночого клубу.


Коментарі