На цій землі нас не здолать

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» - йдеться в Указі № 872/2014 До цих подій в нашій бібліотеці було проведено урок мужності

А ми хлопці - славні запорожці

             Гей, козаки-козаченьки,

       Славно вміли жити,

                  Від заклятих вороженьків

   Землю боронити.

 14 жовтня весь український народ святкує День козацтва. Козаки визволяли з неволі земляків, здобували багатства, боронили свій народ від панів. Легенди про козацьку славу ширились по всій Європі. Козак в Україні став уособленням мужності і лицарської доблесті.

Сьогодні у нашій бібліотеці № 14 в рамках хобі-гуртка відбулись козацькі забави. Це були конкурси, ігри та розваги. 

Розпочались забави з пізнавальної вікторини про життя козаків. Діти були активними та давали правильні відповіді.

Дружба високо цінувалась у козаків. Для учасників наших забав ми обрали конкурс з кулькою "Перемагає дружба"


Кожна дитина мріє про небо та літаки. В конкурсі "Аси-піднебесся" діти запускали свої паперові літачки. Чий літачок долетів найдальше - той переміг.


Переможцем в конкурсі "Як козаки силою мірялись!" став Тимофій.


В конкурсі козаків-любомудрів учасники повинні були швидко відібрати слова, які мають відношення до козацтва.


Завершились козацькі забави конкурсом "Як козаки силою вихвалялись". Діти показали силу своїх рук.


По закінченню забав кожен учасник отримав подаруночок.Наші діти були задоволені та щасливі. Козацькі забави їм сподобались!

Коментарі