На цій землі нас не здолать

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» - йдеться в Указі № 872/2014 До цих подій в нашій бібліотеці було проведено урок мужності

Вінницька звукова книга


Триває втілення в життя інтернет-проекту "Вінницька звукова книга" (автори проекту письменник Михайло Каменюк та бібліотекар Тетяна Столяр).
Вдячна цим людям за пропозицію стати  учасником цього чудового проекту. З величезним задоволенням озвучила поетичні твори дуже талановитої нашої землячки, поетеси Олени Герасименко. Вірші близькі моєму серцю.
Слухати ці літературні читання можна за пошуком  в Гуглі:
Вінницька звукова книга на ютубі, а також на сайтах ВМ ЦБС та у фейсбучних групах " Видавничий Дім "Моя Вінниччина",VIN LIT, "Русалка Дністровая", " Спілка слов'янських письменників України", " Вінниця цікава".
З допомогою проекту ви познайомитесь з новими цікавими іменами в поезії та прозі!


 

Коментарі