Мова рідної землі

День української писемності та мови -- свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем -- це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».

До цього свята в нашій бібліотеці відбулась презентація книжкової виставки " Мова кожного народу неповторна і своя!"Виставка розрахована на широкий загал читачів. Містить цікаву інформацію для дорослих і для дітей.


Щиро запрошуємо до бібліотеки! Тут ви познайомитеся з цікавими матеріалами по вивченню нашої рідної мови, а також дізнаєтесь історію її виникнення. 
Також вашій увазі пропонуємо познайомитися з різноманітними словниками та посібниками з української мови. Ці книги збагатять культуру вашого мовлення!

 
 

Коментарі