На цій землі нас не здолать

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» - йдеться в Указі № 872/2014 До цих подій в нашій бібліотеці було проведено урок мужності

Мова рідної землі

День української писемності та мови -- свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем -- це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».

До цього свята в нашій бібліотеці відбулась презентація книжкової виставки " Мова кожного народу неповторна і своя!"Виставка розрахована на широкий загал читачів. Містить цікаву інформацію для дорослих і для дітей.


Щиро запрошуємо до бібліотеки! Тут ви познайомитеся з цікавими матеріалами по вивченню нашої рідної мови, а також дізнаєтесь історію її виникнення. 
Також вашій увазі пропонуємо познайомитися з різноманітними словниками та посібниками з української мови. Ці книги збагатять культуру вашого мовлення!

 
 

Коментарі