Берегиня роду

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання клубу  "Чарівні панянки". Це літературно-музична зустріч "Берегиня роду". До нас завітали неймовірно талановиті люди вінниччини. Це Тетяна Скомаровська, Світлана Сирена,Тетяна Шкурак та Марина Кордонець. Зустріч присвячена її величності Жінці! Своїми піснями нас зачарувала Тетяна Скомаровська. Неймовірне поєднання музики, слів та чарівного голосу співачки змусили нас плакати, хвилюватися і навіть підспівувати. "Пісню про рушник" на слова Андрія Малишка співали всі! Нікого не залишили байдужими вірші молодої поетеси Тетяни Шкурак. Тема любові до України, тема війни, тема любові до природи, а ще Вічного кохання звучить у її поетичних творах! Це людина неймовірного таланту! Вірш "Мамина сукня" змусив плакати. А ще на цей твір написана пісня! Давній друг нашої бібліотеки Світлана Сирена читала свої вірші про війну, про кохання, про наближення Перемоги! Збірку своїх віршів з автографом авторка по

Таємничий світ Жуля Верна

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулась презентація книжкового перегляду "Таємничий світ Жуля Верна"
Верн Жуль
(1828-1905)
Французький письменник, літературна спадщина якого налічує понад 100 томів. Перший роман, який започаткував літературну серію "Незвичайні пригоди", — "П'ять тижнів на повітряній кулі" (1863) — став надзвичайно популярним.
Жуль Верн увійшов у літературу як основоположник роману про науку та її можливості. Він завжди цікавився технічними відкриттями, науковими новинками, був автором багатьох фантастичних проектів, які згодом стали реальністю. Відомий хімік Д. Менделєєв називав його науковим генієм.
У всіх творах Жуля Верна діють сміливі, мужні, вольові герої, вони вміють іти до мети, завжди знаходять вихід із складної ситуації.. Такі герої відомих романів "Діти капітана Ґранта", "П'ятнадцятирічний капітан", "Двадцять тисяч льє під водою", "Навколо світу за вісімдесят днів" та багато інших.


Ми протягом дня знайомили наших користувачів з творами письменника. А також розповіли цікаві факти з його життя
Відвідувачів зацікавив французький письменник та його книги!
Запрошуємо всіх познайомитися з нашим книжковим переглядом!
 

Коментарі