Берегиня роду

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання клубу  "Чарівні панянки". Це літературно-музична зустріч "Берегиня роду". До нас завітали неймовірно талановиті люди вінниччини. Це Тетяна Скомаровська, Світлана Сирена,Тетяна Шкурак та Марина Кордонець. Зустріч присвячена її величності Жінці! Своїми піснями нас зачарувала Тетяна Скомаровська. Неймовірне поєднання музики, слів та чарівного голосу співачки змусили нас плакати, хвилюватися і навіть підспівувати. "Пісню про рушник" на слова Андрія Малишка співали всі! Нікого не залишили байдужими вірші молодої поетеси Тетяни Шкурак. Тема любові до України, тема війни, тема любові до природи, а ще Вічного кохання звучить у її поетичних творах! Це людина неймовірного таланту! Вірш "Мамина сукня" змусив плакати. А ще на цей твір написана пісня! Давній друг нашої бібліотеки Світлана Сирена читала свої вірші про війну, про кохання, про наближення Перемоги! Збірку своїх віршів з автографом авторка по

Весна! Кохання! Квіти! Жінка!

Сьогодні , до Дня української жінки, в рамках клубу "Чарівні панянки" відбулося свято "Весна! Кохання! Квіти! Жінка!"

На наше свято завітали неймовірно талановиті люди:
Музичний гурт "Подоляни"
Поети Олег Крушельницький та Роман Костюк.

Весна - найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується , оживає, набирає сили, жінок України ми вітаємо зі святом.
Чудовим вітанням стали пісні гурту "Подоляни"

Свої вірші про жінок та кохання читав для нас Олег Крушельницький.
Поезія автора зачарувала наших панянок !

Надзвичайно красиві вірші Романа Костюка вразили своєю правдивістю та ліричністю.

Вірші про кохання сьогодні заполонили серця  присутніх.За активну участь у засіданні клубу виступаючих було нагороджено подяками.


І завершилось засідання клубу чаюванням та цікавим спілкуванням!
Всім бажаємо гарного весняного настрою! 

Коментарі