Берегиня роду

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання клубу  "Чарівні панянки". Це літературно-музична зустріч "Берегиня роду". До нас завітали неймовірно талановиті люди вінниччини. Це Тетяна Скомаровська, Світлана Сирена,Тетяна Шкурак та Марина Кордонець. Зустріч присвячена її величності Жінці! Своїми піснями нас зачарувала Тетяна Скомаровська. Неймовірне поєднання музики, слів та чарівного голосу співачки змусили нас плакати, хвилюватися і навіть підспівувати. "Пісню про рушник" на слова Андрія Малишка співали всі! Нікого не залишили байдужими вірші молодої поетеси Тетяни Шкурак. Тема любові до України, тема війни, тема любові до природи, а ще Вічного кохання звучить у її поетичних творах! Це людина неймовірного таланту! Вірш "Мамина сукня" змусив плакати. А ще на цей твір написана пісня! Давній друг нашої бібліотеки Світлана Сирена читала свої вірші про війну, про кохання, про наближення Перемоги! Збірку своїх віршів з автографом авторка по

Весна!...(пори року)

Сьогодні внашій бібліотеці відбулась презентація книжкової виставки із циклу "Пори року" -  "Весна! Кохання! Квіти! Жінка!"
Цікаві книги та періодика привабили наших користувачів своєю яскравістю, корисною інформацією та неповторними весняними пейзажами.
Виставка розрахована на широкий загал читачів. 
Також можна познайомитися з поетичними творами українських, світових та вінницьких авторів.
Щиро запрошуємо на презентацію!


 

Коментарі