Берегиня роду

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання клубу  "Чарівні панянки". Це літературно-музична зустріч "Берегиня роду". До нас завітали неймовірно талановиті люди вінниччини. Це Тетяна Скомаровська, Світлана Сирена,Тетяна Шкурак та Марина Кордонець. Зустріч присвячена її величності Жінці! Своїми піснями нас зачарувала Тетяна Скомаровська. Неймовірне поєднання музики, слів та чарівного голосу співачки змусили нас плакати, хвилюватися і навіть підспівувати. "Пісню про рушник" на слова Андрія Малишка співали всі! Нікого не залишили байдужими вірші молодої поетеси Тетяни Шкурак. Тема любові до України, тема війни, тема любові до природи, а ще Вічного кохання звучить у її поетичних творах! Це людина неймовірного таланту! Вірш "Мамина сукня" змусив плакати. А ще на цей твір написана пісня! Давній друг нашої бібліотеки Світлана Сирена читала свої вірші про війну, про кохання, про наближення Перемоги! Збірку своїх віршів з автографом авторка по

Вітальна листівка

Сьогодні в бібліотеці-філії №14 відбулось чергове засідання дитячого хобі-гуртка. Ми з нашими красунями-дівчатками виготовляли вітальну листівку.


І хоч день сьогодні ще досить прохолодний та хмарний - на блакитному тлі наших листівок поступово з'являлись яскраво-жовті соняхи та метелики.

Діти дуже старались, адже одразу визначились, кому їх подарують: мамі, сестричці, військовому
.

Вітальні листівки вийшли яскраві та патріотичні. Жовті соняхи та метелики у блакитному небі!
Дівчатка залишились задоволені своєю роботою, а ми з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі! 

Коментарі