Берегиня роду

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання клубу  "Чарівні панянки". Це літературно-музична зустріч "Берегиня роду". До нас завітали неймовірно талановиті люди вінниччини. Це Тетяна Скомаровська, Світлана Сирена,Тетяна Шкурак та Марина Кордонець. Зустріч присвячена її величності Жінці! Своїми піснями нас зачарувала Тетяна Скомаровська. Неймовірне поєднання музики, слів та чарівного голосу співачки змусили нас плакати, хвилюватися і навіть підспівувати. "Пісню про рушник" на слова Андрія Малишка співали всі! Нікого не залишили байдужими вірші молодої поетеси Тетяни Шкурак. Тема любові до України, тема війни, тема любові до природи, а ще Вічного кохання звучить у її поетичних творах! Це людина неймовірного таланту! Вірш "Мамина сукня" змусив плакати. А ще на цей твір написана пісня! Давній друг нашої бібліотеки Світлана Сирена читала свої вірші про війну, про кохання, про наближення Перемоги! Збірку своїх віршів з автографом авторка по

Ми - за здоровий спосіб життя

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулась інформаційна година для дітей та підлітків про здоровий спосіб життя. Ми розказали нашим юним читачам про користь різних продуктів, необхідність занять спортом та дотримання правил особистої гігієни.


Для закріплення поданого матеріалу - запропонували дітям розмалювати розмальовки. 

Порозфарбовувати веселі картинки виявили бажання навіть підлітки! Надіємось, що сьогоднішня інформаційна година з такої важливої теми, допоможе їм підтримувати здоровий спосіб життя й надалі. 


Коментарі