БОРЩ у глиняному горщику

 Вересневим недільним днем в бібліотеці відбулось засідання клубу "Чарівні  панянки". Тема засідання День народження БОРЩУ "БОРЩ у глиняному горщику", присутні ознайомились з історією виникнення страви, види борщів, які готували наші пращури та передали кращі рецепти нам сьогоденним українцям,ознайомились з літературою,а саме книга Володимира Маринчука та Ганни Секрет "На борщах зростала УКРАЇНА", яку подарувала бібліотеці колежанка Ганни Секрет  Татьяна Совгира, радіємо і безмежно вдячні за подарунок. На свято були запрошені аматори української пісні, які до смачного борщу додали позитивних емоцій. Слухали кращі вірші та приказки про іменинника.  А, як було не нагадать мешканцям Хутора Шевченка про борщ, який готував та любив наш геній.

Книги для сімейного читання


18 червня до Міжнародного дня батька бібліотекарі в читальній залі створили невеликий імпровізований майданчик, який створив атмосферу літературної кав'ярні. Всі присутні задовільнили свої духовні смаки,насолоджувались книжковими новинками і вишуканими літературними  "стравами". В бібліо-кафе ознайомились з книжковим меню із трьох страв,а саме 

1."Національна кухня"-книги українських авторів; 2."Асорті"-знайомство з книгами різних жанрів і напрямів; 3. "Десерт"- книги для легкого читання, вірші ,оповідання. Учасники заходу отримали заряд  позитивних емоцій та гарний настрій, всім присутнім висловили побажання приємного книжкового апетиту, смачних і незабутніх всім літературних зустрічей.Також хочу привітали усіх  татусів, які боронять нашу країну, неймовірна вдячність і повага до кожного.

 

Андрій Семенюк згадував свого тата, який з небес допомагає йому у вирішенні складних, дорослих завдань.

Марина Стрельчик захоплюється пригодницьким жанром,як і її батько Микола. 

Коментарі