БОРЩ у глиняному горщику

 Вересневим недільним днем в бібліотеці відбулось засідання клубу "Чарівні  панянки". Тема засідання День народження БОРЩУ "БОРЩ у глиняному горщику", присутні ознайомились з історією виникнення страви, види борщів, які готували наші пращури та передали кращі рецепти нам сьогоденним українцям,ознайомились з літературою,а саме книга Володимира Маринчука та Ганни Секрет "На борщах зростала УКРАЇНА", яку подарувала бібліотеці колежанка Ганни Секрет  Татьяна Совгира, радіємо і безмежно вдячні за подарунок. На свято були запрошені аматори української пісні, які до смачного борщу додали позитивних емоцій. Слухали кращі вірші та приказки про іменинника.  А, як було не нагадать мешканцям Хутора Шевченка про борщ, який готував та любив наш геній.

Мій пухнастий друг


Шановні друзі! Наші мистецькі вихідні онлайн продовжуються. Сьогодні ми приурочили їх Міжнародному дню друзів під назвою" У доброї людини друзів багато". Дружба - це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість, довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу.

Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалась завжди і в усі часи.
Дружба між людьми буває самою різною і зовсім не обов'язково підтримувати щоденний контакт, це і не потрібно. Потрібна звичайна увага, якою ми можем з легкістю поділитися.
Добрими друзями людини є собаки. Кожен, хто має такого волохатого друга, може вважати себе щасливою людиною. Не забувайте дбати про свого собаку і він стане вам вірним другом на багато років. Розкажу вам таку невеличку історію. Біля виходу з будівлі Токійського вокзалу Сібуя встановлено пам'ятник собаці на прізвисько Хатіко.

Історія Хатіко не вигадана. У 1923 році професору токійського університету фермер подарував цуценя породи акіта. Професор жив недалеко від залізничної станції Сібуя і щоранку пес проводжав його до вокзалу. Це стало щоденним ритуалом. Але одного разу професор не повернувся, він раптово помер. Протягом наступних дев'яти років Хатіко приходив на площу біля вокзалу і чекав. Він з'являвся щодня точно в час прибуття поїзда. Хатіко - це символ самовідданості і дружньої вірності.

Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі майстер-клас під назвою "Мій пухнастий друг"

Для виготовлення аплікації нам потрібно:клей, ножиці, чорний маркер, кольоровий папір, 50 см. лебединого пуху білого кольору, паперо - пластикові очки і носик.

Вибираєм колір паперу і малюєм або роздруковуєм картинку собачки. Ми вибрали собачку- дівчинку.

Беремо чорний маркер і робимо жирніші обриси.

Клеїмо очки,носик і брівки.

Далі намащується клеєм бантикі посипається бісером любого кольору.

Метелик,квіти і рамочку змащуємо клеєм і викладаємо паєтками і вирізаєм і клеїм об'ємні листочки до квіточки.

Маленькими частинками нарізаєм пух.

Макаєм кожну пушинку в клей і викладаєм по обрису картинки.Красиву аплікацію ви зможете подарувати своїм друзям.

Коментарі

  1. Спасибо большое за прекрасную идею, с ребёнком обязательно сделаем весёлую собачку.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар